TARPUSAVIO SKOLINIMAS

Tarpusavio skolinimo, t. y. MANU verslo modelio esmė – bendruomeniškumas ir tarpininkų atsisakymas. Paprasti žmonės tiesiogiai skolina pinigų kitiems žmonėms, pašalindami iš proceso viršpelnio siekiančius tarpininkus.

  • Norintys pasiskolinti užpildo paraišką
  • MANU įvertina riziką ir nustato palūkanas

Gauti paskolą

 


 

  • Norintys paskolinti investuoja savo pinigus tiesiai į paskolas
  • Tai užtikrina mažesnes palūkanas paskolų gavėjams ir patrauklesnę grąžą investuotojams!

Skolinti pinigų

JEI DAR NESATE GIRDĖJĘ APIE „PEER-TO-PEER“

„AirBnB“ ir Uber. Keliautojai gali susirasti jaukų būstą už prieinamą kainą, nors „AirBNB“ pati neturi nė vieno viešbučio. „Uber“ sudaro galimybę užsidirbti žmonėms turintiems automobilį ir laisvo laiko, taip sukuriant alternatyvą taksi paslaugas teikiančioms įmonėms.

Tarpusavio skolinimas. Sėkmingų tarpusavio skolinimo pavyzdžių gausu Jungtinėje Karalystėje, tai „Zopa“, „Funding Circle“ ir kt., bei JAV – „Prosper“, „Lending Club“, o Estijoje – „Bondora“.

PEER-TO-PEER tai laisva rinka. Laisva rinka reiškia sąžiningas sąlygas jos dalyviams. Tarpusavio skolinimosi modelis yra alternatyva tradicinėms finansavimo priemonėms, tai skatina konkurenciją finansų rinkoje, o iš konkurencijos visuomet laimi vartotojai.

Veiklos priežiūra. MANU veiklą Lietuvoje prižiūri Lietuvos Bankas. Esame įtraukti į vartojimo kredito davėjų sąrašą, mums keliami kiti griežti reikalavimai. Tai ir 20 000 EUR įstatinio kapitalo dydis, pareiga laikytis atsakingo skolinimo nuostatų ir daugelis kitų.