Paskolos greitųjų kreditų klientams

Jei jau turite keletą brangių paskolų (greitąjį kreditą, bankų vartojimo kreditą ar lizingą) ir norite sužinoti ar galite sutaupyti pakeisdami šias paskolas viena pigesne – išbandykite mūsų paskolos skaičiuoklę.

Jei greitieji kreditai ištuštino Jūsų piniginę

MANU investuotojai teikia paskolas įsiskolinusiems, todėl naujas greitasis kreditas nebėra vienintelė išeitis. Gaukite paskolą per MANU sąžiningomis palūkanomis ir pasirinkite Jūsų galimybes atitinkančią mėnesio įmoką.

Jei jau turite keletą brangių paskolų (greitąjį kreditą, bankų vartojimo kreditą ar lizingą) ir norite sužinoti ar galite refinansuoti šias paskolas viena pigesne – išbandykite mūsų paskolos skaičiuoklę.

Gauti paskolą

Dovanojame 3%
Jūsų investuotos sumos

Investuokite į paskolas per MANU ir prie Jūsų ir prie Jūsų uždarbio iš palūkanų dar pridėsime sumą lygią 3% Jūsų investuotos sumos.

  • Pasiūlymas galioja investuojant 10.000 Eur ar daugiau.
  • Dovana skaičiuojama sumai kuri yra paskolinta paskolų gavėjams.
  • Pasiūlymas galioja iki 2015 m. rugsėjo 30d.

KLIENTAI APIE „MANU“

„Norėjau pasidalinti patirtimi imant greituosius kreditus. Jų turėjau ne vieną, todėl įmokos buvo didelės, permoka didelė, todėl pradėjau domėtis kaip galima būtų sumažinti įmokas. Skaičiau apie sutelktinį finansavimą, bet tai nepasirodė patrauklu, dėl didelių sutarties kainų.
Internete radau straipsnį apie naujai suformuotą sutelktinio finansavimo platformą Manu, kurią įkūrė jauni, ambicingi, žinantys savo tikslą, turintys patirties, žmonės. Todėl kreipiausi į juos. Rezultatas toks, įmokos sumažintos iki keturių kartų, permoka sumažinta iki trijų kartų. 
Finansinės problemos sumažintos iki minimumo. Esu labai patenkintas jų atliktu darbu. Profesionaliai ir objektyviai įvertintos visos aplinkybės ir pateikti rezultatai, pranoko mano lūkesčius. Jeigu klausiat ar rekomenduočiau, tikrai taip!“

Žilvinas

Kaip gauti paskolą?

Galite skolintis per „MANU“, jei:

4 mėnesius dirbate toje pačioje darbovietėje ir gaunate pajamas (tinka pajamos, gaunamos iš individualios veiklos ar dirbant pagal verslo liudijimą)

Laiku mokate paskolų įmokas.
Laiku apmokate sąskaitas.
Turite ne daugiau nei 4 kreditus.

Esate pilnametis