PASKOLOS PALŪKANOS IR MOKESČIAI

„MANU“ tiki, kad skolintis gali ir turi būti pigu bei patogu

Tai įmanoma, jei abi pusės – besiskolinantis ir skolintojas – turi galimybę lengvai vienas kitą surasti. Tai ir yra pagrindinė MANU užduotis. Toks būdas leidžia atsisakyti brangiai kainuojančių tarpininkų – bankų ir kitų įstaigų – ir pasiūlyti mažesnę palūkanų normą paskolos gavėjui.

Suprantame, kad kiekvieno žmogaus padėtis yra individuali, todėl galite būti tikri, kad jei Jūsų kredito istorija tvarkinga, į tai bus atsižvelgta, ir Jūs mokėsite mažesnes palūkanas.

Neplanuojame jokių reklamos akcijų ar išpardavimų, MANU svetainėje nerasite paslėptų mokesčių ar žvaigždučių. Pirmas pasiūlymas, pateiktas įvertinus Jūsų kredito istoriją ir kitus duomenis, ir bus geriausia kaina, kuria Jūs galite pasiskolinti per MANU. 

Dovanojame 3%
Jūsų investuotos sumos

Investuokite į paskolas per MANU ir prie Jūsų ir prie Jūsų uždarbio iš palūkanų dar pridėsime sumą lygią 3% Jūsų investuotos sumos.

  • Pasiūlymas galioja investuojant 10.000 Eur ar daugiau.
  • Dovana skaičiuojama sumai kuri yra paskolinta paskolų gavėjams.
  • Pasiūlymas galioja iki 2015 m. rugsėjo 30d.

MOKESČIAI, TAIKOMI PASKOLŲ GAVĖJAMS

Palūkanos

Nuo 5,9 proc. per metus

Vienkartinis sutarties sudarymo mokestis

7,2 proc. nuo paskolos sumos

Vienkartinis identifikavimo mokestis registracijos metu

1 ct

DELSPINIGIAI, TAIKOMI VĖLUOJANT MOKĖTI MĖNESIO ĮMOKAS

Delspinigiai

0,05 proc. nuo sumos, kurią vėluojama mokėti už kiekvieną pradelstą dieną

Iš ko susideda palūkanos?

NORIME, KAD KIEKVIENAS ŽINOTŲ, UŽ KĄ, KIEK IR KODĖL MOKA, todėl skolinantis per „MANU“ visada aišku, iš ko susideda paskolos palūkanos (C).

Pinigų kaina (A) – tai palūkanų dalis, kurią MANU nustato atsižvelgdama į tai, kokia šiuo metu yra vidutinė grąža finansų rinkoje (indėlių palūkanos, vyriausybės vertybinių popierių grąža ir kt.). Taip pat vertinami tokie veiksniai kaip investicijų likvidumas ir trukmė – skolinantis ilgesniam nei 3 metų laikotarpiui, pinigų kaina didesnė nei skolinantis trumpesniam terminui.

Rizikos kaina (B) – tai palūkanų dalis, kuri nusako paskolos negrąžinimo tikimybę. Ši kaina nustatoma įvertinus paskolos gavėjo galimybes tinkamai įvykdyti prisiimamus įsipareigojimus – laiku mokėti paskolos įmokas. Rizikos kaina didesnė toms paskoloms, kurių negrąžinimo tikimybė didesnė.