PASKOLOS „MANU“ PRIVALUMAI

JOKIŲ TARPININKŲ Mes nesame greitųjų kreditų bendrovė ar bankas. MANU – tikrų žmonių bendruomenė. Tai garantuoja sąžiningas paskolos kainas abiem pusėms. Skolindamiesi Jūs leidžiate uždirbti ne tarpininkui, o žmonėms, kurie Jums skolina.

GERA KAINA Mūsų biurų tinklą atstoja šis tinklalapis, todėl MANU paskolų kaina yra itin gera. Mokate tik už tai, ką gaunate, o metinės palūkanos prasideda vos nuo 5,9 proc.

SKAIDRU Pateikiame išsamią informaciją apie tai, iš ko susideda paskolų kaina. Jokių išpardavimų, nuolaidų ar žvaigždučių. Pirmas pasiūlymas ir bus geriausios kainos.

KLIENTAI APIE „MANU“

„Norėjau pasidalinti patirtimi imant greituosius kreditus. Jų turėjau ne vieną, todėl įmokos buvo didelės, permoka didelė, todėl pradėjau domėtis kaip galima būtų sumažinti įmokas. Skaičiau apie sutelktinį finansavimą, bet tai nepasirodė patrauklu, dėl didelių sutarties kainų.
Internete radau straipsnį apie naujai suformuotą sutelktinio finansavimo platformą Manu, kurią įkūrė jauni, ambicingi, žinantys savo tikslą, turintys patirties, žmonės. Todėl kreipiausi į juos. Rezultatas toks, įmokos sumažintos iki keturių kartų, permoka sumažinta iki trijų kartų. 
Finansinės problemos sumažintos iki minimumo. Esu labai patenkintas jų atliktu darbu. Profesionaliai ir objektyviai įvertintos visos aplinkybės ir pateikti rezultatai, pranoko mano lūkesčius. Jeigu klausiat ar rekomenduočiau, tikrai taip!“

Žilvinas

Galite skolintis jei:

Paskutinius 4 mėnesius dirbate toje pačioje darbovietėje ir gaunate pajamas (SODROS, individualios veiklos ar pagal verslo liudijimą)

Turite nedaugiau nei 4 paskolas ir laiku mokate įmokas.

Esate pilnametis