INVESTUOKITE PER „MANU“

Atsisakius tradicinių tarpininkų, atsirado sumanesnis būdas įdarbinti savo pinigus – galimybė uždirbti palūkanas skolinant tiesiogiai paskolos gavėjams.

Pagrindinis MANU tikslas prieš investuotojus – užtikrinti, kad grąža būtų kuo stabilesnė. Investavimas į paskolas yra ilgalaikė investicija, todėl, žiūrėdami į ateitį, mes nesiūlome aukso kalnų, nes didesnės palūkanos reikštų didesnį paskolų rizikos lygį.

  • Prognozuojamos metinės palūkanos nuo 5,9 % iki 29,5 %
  • Į vieną paskolą investuojama tik mažytė dalis – 5 % – Jūsų bendros investuojamos sumos
  • Paskolos vertinamos specialiai MANU sukurto „CreditInfo Lietuva“ rizikos vertinimo modelio pagalba
  • Siekiant kompensuoti galimus rizikos vertinimo netikslumus, į palūkanas įtraukta rizikos paklaida

 

Pradėti investuoti

INVESTAVIMO PER „MANU“ PRIVALUMAI

GERAS UŽDARBIS. Vidutinė metinė grąža skolinant laikotarpiui iki 5 metų – apie 13,6 proc. Kadangi skolinate tiesiogiai, ne per banką ar kitą finansų įstaigą, diduma paskolos gavėjų mokamų palūkanų lieka Jums.

INVESTICIJŲ DIVERSIFIKACIJA. Skolindami per MANU papildote savo investicijų portfelį dar viena priemone. Taip pat lėšos paskolų gavėjams skolinamos taip, kad vienai paskolai būtų skiriama ne daugiau kaip 5 proc. bendros investuojamos sumos.

KONTROLĖ. Jūs patys kontroliuojate savo MANU investicijas ir valdote riziką, tai yra sprendžiate, kokią sumą kokiam terminui skolinsite, ir pasirenkate norimą rizikos lygį bei atitinkamą grąžą.

PATOGU. Investavimas į paskolas yra visiškai automatizuotas, tereikia pasirinkti pageidaujamus investavimo kriterijus.

PINIGAI DARO PINIGUS. Paskolinti pinigai grąžinami Jums kas mėnesį, tad juos vėl galite investuoti, taip uždirbdami daugiau.

PAPRASTA PAMĖGINTI. Investuotoju galite tapti paskyrę tam vos 10 Eur.

VALDOMA RIZIKA. Net ir pati saugiausia investicija yra rizikinga, tačiau paskolos paraiškos MANU platformoje atrenkamos siekiant, kad negrąžintų paskolų per MANU būtų kuo mažiau. Daugiau apie tai skaitykite skyriuje „Investavimo rizika“.

INVESTAVIMO RIZIKA

 

Investavimas į paskolas, kaip ir kitos investavimo rūšys, yra neatsiejamas nuo tam tikros rizikos. Todėl prieš įdarbindami savo pinigus susipažinkite su galima rizika ir įvertinkite, ar ji Jums priimtina.

Sužinoti daugiau apie investavimo riziką